Lunch & Spelen


Wat een enerverende dag vandaag weer in The Gym! Een komen en gaan van spullen. Die vervolgens weer dankbaar in gebruik worden genomen. Ook was er vandaag (weer) taart. Een van onze vrijwilligers staat in de "bak-modus". Wij weten niet hoe lang we dit nog gaan volhouden... :-) In onze winkel mochten wij een van onze jongste shoppers ooit verwelkomen. Die vond uiteraard zonder problemen de meisjes-afdeling met speelgoed en dansjurken. En er was zon! Dus er werd volop gespeeld op het schoolplein. En of je elkaars taal nu spreekt of niet, dat maakt allemaal niet uit. Spelen is universeel. En zandtaarten bakken ook! En er was lunch! Eén van onze vrijwilligers van het eerste uur (die knetterdruk is met allerlei cursussen) heeft ons vandaag serieus verwend door onverwacht een heerlijke Syrische lunch te brengen!! Het is jammer dat er geen geur-foto's bestaan, want ohh wat was dat ZALIG! Met hoofdletters. De borden gingen bijna schoon leeg en het blaadje sla dat overbleef, daar wisten de kinderen wel raad mee. Nee, dat gingen ze niet zelf opeten natuurlijk. Maar kippen, die zijn toch dol op sla? En zo vonden de kinderen het heel gezellig om even samen de kippen te voeren. Dat vonden de kippen natuurlijk ook heel gezellig. :-) Dank! Shukran allemaal!

#lunch #falafel #spelen #kinderen #shoppen #pingpong

Recent nieuws Broedplaats

Bezoekadres: voormalige school op de De Ruijterlaan 24a/Piet Heinlaan 54, Bussum (kaart) of op de Amersfoortsestraatweg 117, Laren op het terrein van De Groene Afslag.

info@broedplaatsgooisemeren.nl

post@altijdwerkplaats.nl

RSIN:  857708260. Bank: NL41TRIO0338661220. KvK: 69054932

Onze sponsors